Baza wiedzy wymaga aktywnego loginu i hasła, które dostają klienci i współpracownicy firmy. Wszystkich zainteresowanych współpracą lub rozwijaniem projektu prosimy o kontakt.
logujinformacja o zabezpieczeniach:
         Przy próbie połączenia z bazą wiedzy za pomocą protokołu https, przeglądarka WWW może ostrzegać, że certyfikat zabezpieczeń został wydany przez firmę, której nie zaklasyfikowano do grupy godnych zaufania. Ponieważ dołączenie do takiej grupy wymaga długiego i skomplikowanego procesu rejestracji, który dodatkowo kosztuje nie małe pieniądze zdecydowaliśmy się utworzenie własnego urzędu certyfikującego i podpisywanie nim własnych ceryfikatów. W żaden sposób nie pomniejsza to bezpieczeństwa transmisji a do naszych zastosowań w zupełności wystarcza. Postępuje się tak szczególnie często, jeśli jedynym celem użycia protokołu SSL jest szyfrowanie transmisji przesyłanej siecią a nie uwierzytelnienie serwera WWW.
         Aby uniknąć uciążliwego upominania przeglądarki przy każdorazowej wizycie można dodać nasz urząd ceryfikujący do zaufanych w naszej przeglądarce. W tym celu należy sciągnąć i zainstalować ten certyfikat:
PCetCA.crt
.505 054 729p.czekaj@pcet.plGG:1832489


- - - - -


powered by FreeBSD www.pcet.pl